8. Sınıf Türkçe Testleri – Anlatım Bozukluğu Testi Çöz

Anlatım Bozukluğu Test 1

LGS sınavının en temel derslerinden birisi Türkçe dersidir. Zaman kontrolü açısından da Türkçe testleri en büyük sıkıntı yaratan testlerdir. Ve Türkçe testleri konularına göz atacak olursak da en çok zaman harcanan konulardan birisinin Anlatım Bozukluğu konusu olduğunu göreceğiz.

Cümlede Anlatım konusu sorularının çok zaman almasının nedenlerinden birisi anlatım bozukluğunun belirlenmesinin çok uzun zaman almasıdır. Bunun için şıklar birden fazla kez okunur ve anlatım bozukluğunun türü ya da anlatım bozukluğunun nerede olduğu araştırılır.

Tabi ki diğer birçok konuda olduğu gibi bu konuda da çok soru çözmek size büyük bir avantaj sağlayacaktır. Sitemizde yer alan Anlatım bozukluğu testleri ile sizlere katkıda bulunmaya çalışıyoruz.

LGS Hazırlık >> Türkçe Testleri >> Anlatım Bozukluğu (Test 1)

LGS sınavında Türkçe dersinin büyük bir önemi bulunmaktadır. Türkçe sınavında en çok zaman kaybedilen ve defalarca kez şıkların okunduğu konulardan birisi de Anlatım Bozukluğu konusudur. Bu testte Anlatım Bozukluğu konusunu pekiştirmenizi sağlayacağız.
Başla
Tebrikler - LGS Hazırlık >> Türkçe Testleri >> Anlatım Bozukluğu (Test 1) adlı sınavı başarıyla tamamladınız. Sizin aldığınız skor %%SCORE%% en yüksek skor %%TOTAL%%. Hakkınızdaki düşüncemiz %%RATING%%
Yanıtlarınız aşağıdaki gibidir.
Geri dön
Tamamlananlar işaretlendi.
12345
678910
Son
Geri dön

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu